Announcements‎ > ‎

2017/10-11 Реєстрація на нову програму академічної мобільності (Навчання протягом другого семестру на юридичному факультеті Загребського університету)

posted 24 Oct 2017, 04:06 by Mykola Pashkovsky   [ updated 24 Oct 2017, 04:10 ]
В рамках програми Європейського Союзу ERASMUS+ (Опція К1) студенти Національного університету "Одеська юридична академія" можуть взяти участь у програмі академічної мобільності у другому семестрі 2017/2018 навчального року:

Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Загребського університету (провідного університету Хорватії) одного студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин.

Програма Еразмус + відшкодовує студенту НУ "ОЮА" дорожні витрати, а також щомісячно надає стипендію у розмірі не менш 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності:
  • бути студентом 1 або 2 курсу магістратури факультету міжнародно-правових відносин, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,
  • мати середній бал успішності не менше «4»,
  • володіти англійською мовою на рівні B2, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом (наявність сертифікату необхідна на момент початку навчання закордоном!!!).
  • На первинному відбірковому етапі претенденти повинні до 1 листопада 2017 року надати до Відділу міжнародних зв'язків НУ "ОЮА" в друкованому вигляді:
  • розгорнутий CV (англійською мовою),
  • мотиваційний лист (англійською мовою).
Заключний відбірковий етап відбудеться 5 листопада 2017 року.